آزماکالا

 با توجه به نیاز شما آزماکالا از میان انبوه برندهای متنوع مواد شیمیایی، معرف های شیمیایی و حلال ها از شرکت های مرک آلمان، هانیول، سیگما آلدریچ؛ آلفا، آکروس Merck, Sigma- Aldrich, Alpha, Across, VWR برای هر کالای درخواستی شما از  منابع اصلی تامین و پیشنهاد قیمت ارائه می کند.
 

برای یک خرید مطمئن ابتدا در لینک های زیر که مربوط به کمپانی های خارجی تولیدکننده مواد است ماده شیمیایی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در زمان جستجو به گریدهای مختلفی که برای هر ماده کمپانی ارائه می کند دقت کنید وزن ها و حجم های متفاوتی را که پیشنهاد داده با توجه به قیمت پیشنهادی به دلار یا یورو مقایسه کنید و سپس شماره کاتالوگ ترکیب شیمیایی را یاداشت کنید.(وب سایت مرک قیمت را روی سایت درج نکرده لیکن وب سایت سیگما یا هانیول یا آلفا قیمت را آورده است.)

حال با داشتن کاتالوگ نامبرها هر ترکیب از ما و سایر شرکت های همکار قیمت بگیرید، درخوست پیش فاکتور کنید، مقایسه کنید و با انتخاب صحیح نسبت به خرید اقدام  کنید. نکته مهم این است که از فروشنده مطمئن باشید و برای هر ماده ای که می خرید از فروشنده COA (certificate of analysis) بخواهید.

برای جستجوی شماره کاتالوگ کلیک کنید:

شرکت هانیول

 

سایر شرکت ها

شرکت مرک                                                                     

شرکت آکروس 

شرکت آلفا

شرکت سیگما آلدریچ    

شرکت VWR

 

مطالب مفید

اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آزماکالاكام می باشد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت