در عصر حاضر اطلاع رسانی به تکنیکی پیچیده و رو به رشد تبدیل شده است که حتی کمپانی های بزرگ و شناخته شده با وجود اطمینان خاطر از کیفیت محصولات تولیدی و تثبیت نسبی برند تولیدی خود در بازار، روی مولفه های اطلاع رسانی و تبلیغات در راستای برقراری ارتباط هدفمند و مستمر با مشتریان سرمایه گذاری کرده و آن را یک رویکرد مهم در فرایند تولید محصول به حساب می آورند.

نوپا بودن شركت هاي دانش بنيان از يك سو و عدم تبليغات مناسب و کافی به مصرف كنندگان از سوي ديگر باعث شده است كه عليرغم كيفيت و قيمت مناسب، محصولات ايراني توانايي رقابت با محصولات مشابه خارجي را نداشته باشند و حتي در بسياري از موارد مصرف كننده از وجود نوع ايراني كالاي مورد نظر خود آگاهي ندارد. بدين منظور سعی بر این است که اطلاعات نسبتا كاملي از مجموعه تجهيزات آزمايشگاهي(دستگاه ها و اقلام مصرفي)، مواد شيميايي و مواد بيولوژيك تولید داخل و همچنین از برندهای معتبرخارجی موجود در بازار برای آن دسته از محصولاتی که مشابه داخلی ندارند، در قالب يك سايت اينترنتي تدوین و در دسترس پژوهشگران و محققان کشور قرار گیرد.

تجهيزات آزمایشگاهی، مواد شيميايي، بیولوژیک و خدمات تخصصی آزمایشگاهی گروه بندي شده و براي هر کالا شرکت(هاي) توليدکننده داخلي آن نيز معرفي مي شود. براي تسريع و تسهيل درانتخاب کالاي مورد نظر از يک شرکت مشخص، لينک آن کالا در سايت شرکت سازنده آورده و مشخصات فني کامل محصول ارائه خواهد شد. با توجه به این نکته ظریف که مصرف کننده محصول یک فرد علمی و پژوهشی است و ارائه اطلاعات کامل و سریع در محصول به انتخاب صحیح او کمک خواهد کرد. بعلاوه خريداران كالامي توانند با عضويت در اين سايت ضمن استفاده از اطلاعات موجود، چنانچه قبلا يا در حال حاضر از کالاهاي معرفي شده استفاده کرده اند نظر خود را اعلام نمايند و از تجربه ساير کاربران آن کالا در خريد استفاده کنند. بنابراین شما می توانید با معرفی محصولات خود در این سایت_ نمایشگاه مجازی تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران _ از تجربه محققان و پژوهشگران مراکز علمي بعنوان کاربران اصلي تجهيزات که هر روز با آن سرو کار دارند و بهترين و مطمئن ترين منبع و مشاور براي كارامدتر نمودن توليدات خواهند بود، استفاده نمایید.

تلاش شرکت آزماکالا کام مستقر در مرکز رشد پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری بر این است که بعنوان يک حلقه واسط و (انشاالله) قابل اعتماد بتواند کانال ارتباطي بين محققان و توليد کنندگان باشد تا توليدکنندگان غنا و کيفيت کالاي توليدي خود را بالا ببرند و پژوهشگران بدون دغدغه و با اطمينان به کالاي ملي در آزمايشگاه ها به تحقيق در جهت بومي سازي دانش ايراني بپردازند. بعلاوه در صورت نیاز می توانید آخرین و جدیدترین محصولات و فروش ویژه شرکت یا حضور شرکت در نمایشگاه ها و همایش های علمی و تخصصی با توجه به بانک اطلاعاتی موجود به پژوهشگران در سراسر کشور اطلاع رسانی نمایید.

در کنار اعزام کارشناسان فروش به مراکز علمی به منظور بازاریابی، شرکت در نمایشگاه ها و راه های دیگر اطلاع رسانی، از طریق این سایت با صرف کمترین هزینه بیشترین اطلاع رسانی را خواهید داشت.                                            

مطالب مفید

اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آزماکالاكام می باشد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت