ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از سوم تا ششم دی‌ماه سال جاری با حضور 350 شرکت و عرضه بیش از 9000 مدل_محصول در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

دبیر نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از باز شدن سیستم ثبت پیش‌فاکتور برای ششمین دوره نمایشگاه خبر داد.

دکتر اسدی فرد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سیستم ثبت پیش فاکتور برای ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از تاریخ سه‌شنبه بیستم آذرماه بازشده و شرکت‌های فروشنده می‌توانند برای خریداران پیش فاکتور صادر کند.

دبیر نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران گفت: در دوره‌های قبل سیستم صدور پیش فاکتور در روز اول برگزاری نمایشگاه باز می‌شده است اما با توجه به زمان‌بر بودن گردش کار مربوط به خرید تجهیزات در دانشگاه‌ها، امسال این امکان فراهم شد تا سیستم صدور پیش فاکتور قبل از برگزاری نمایشگاه باز شود تا فرصت لازم جهت بررسی پیش‌فاکتورها به وجود آید. البته پیشنهاد می‌شود اساتید دانشگاه شخصاً در ایام برگزاری نمایشگاه از محصولاتی که مدنظر خوددارند بازدید کرده تا از خرید خود مطمئن شوند.

وی افزود: زمان اعتبار پیش فاکتورهای دریافتی و پرداخت سهم خریداران برای ششمین نمایشگاه تا 31 اردیبهشت‌ماه سال 98 می‌باشد و میزان یارانه خرید، برای هر دانشگاه، پس از برگزاری نمایشگاه و با توجه به میزان پیش فاکتورهای دریافتی مشخص خواهد شد.

خریداران می‌توانند با ثبت‌نام در سایت نمایشگاه به نشانی www.iranlabexpo.ir وارد کارتابل خود شده و ضمن رؤیت سطح‌بندی و قیمت، محصولات درخواستی را به علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنند تا شرکت‌ها با آن‌ها جهت صدور پیش فاکتور تماس بگیرند.

 

 

 

 

مطالب مفید

اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آزماکالاكام می باشد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت